Ce spun cursantii nostri ... - Scoala de soferi Elit
INSCRIERE

Ce spun cursantii nostri …

30 ianuarie 2024
Marcu Vanessa Georgiana

Alături de cei din cadrul școlii Elit si de instructorul Marius Rădulescu am reușit sa obțin permisul mult dorit cu încurajări si vorbe bune.

Sandru Rebeca Hera

Multumesc echipei Elit si in special instructorului meu Claudiu pentru rabdarea si ajutorul acordat. Recomand cu mare drag scoala de Soferi Elit !

Nastasa Eldad

Multumesc domnului instructor Stoica Radu pentru ajutorul acordat, un instructor devotat si foarte bun.

A fost o experienta minunata alaturi de scoala Elit!

Ionascu Denisa

Mulțumesc din suflet școlii de soferi Elit pentru toate cele învățate atât la orele de legislație cât si de conducere.Mulțumesc instructorului meu Claudiu pentru răbdare,încredere si “suportare”.

Jugastru Darius Nicolae

Mulțumesc pentru sprijinul acordat. Recomand scoala Elit am avut câte ceva de învățat de la fiecare. Mulțumesc in mod special lui Sorin, Horatiu si lui Gigi.

Drăgoiu Bianca Cristina

Mulțumesc întregii echipe Elit ,in special instructorului meu Alin, care m-a ajutat sa îmi îndeplinesc un vis.Recomand cu încredere!

19 ianuarie 2024
Troanca Cătălin

Spun cu bucurie si mândrie ca am terminat scoala de soferi Elit sub îndrumarea instructorului meu preferat Gigi. Nu voi uita niciodată aceasta perioada scurta de timp petrecuta alături de ei.

19 ianuarie 2024
Pișu Sarah

Mulțumesc întregii echipe Elit pentru reușită.Recomand cu toată încrederea “familia Elit.”

Calinoiu Maria Carina

Recomand cu caldura scoala de soferi Elit care m-a ajutat sa obțin permisul într-un mod rapid si ușor.

Ionescu Manuela

Multumesc Scolii de soferi Elit pentru profesionalism, rabdare si implicare. A fost o experienta frumoasa si am intalnit oameni minunati, care m-au ajutat sa trec peste toate obstacolele si emotiile. Recomand cu caldura!

Rucarean Andrei

As vrea sa le multumesc tuturor angajatilor Elit pentru profesionalitate, rabdare si tot ajutorul oferit. As dori sa ii multumesc domnului Gheorghe Catalina pentru orele de legislatie rutiera dar si pentru orele hazlii si placute petrecute impreuna.

Cazacu Mario

Ii multumesc domnului instructor Radu, cel mai misto instructor , pentru toate cele predate si celor de la Elit pentru serviciile si disponibilitatea lor. Sunt organizati si uniti.

Nu in cele din urma ii multumesc domnului Gigi pentru orele de legislatie. Am mers cu drag la conducere cat si la legislatie.

Goga Dorin si Apostol Paul

Unul dintre cei mai buni instructori !

In gluma sau mai in serios a vrut sa bage frica in mine dar nu a reusit, insa l-am ascultat si la final totul a fost bine. Il recomand tuturor incepatorilor daca vor sa vada acel cuvant minunat „ADMIS”

Le multumesc enorm celor de la scoala de soferi Elit.

Ii multumesc domnului instructor Sorin Smarandescu pentru orele de conducere si totodata domnului Gigi pentru orele de teorie!

Mecu Daniel

Recomand cu incredere!

Dragoe Denisa si Sas Tatiana

Multumesc domnului instructor Horia Birsan pentru rabdarea si sprijinul acordat.

Recomand cu incredere Scoala de soferi Elit.

Multumesc scolii Elit pentru implicare si profesionalism, celui mai bun instructor Horia Birsan!

15 ianuarie 2024
Ciocanel Ioan

Recomand cu mare drag.

15 ianuarie 2024
Gornoava Tiberiu si Dirzu Florin

Mulțumesc frumos întregului colectiv al Scolii de soferi Elit, de seriozitatea și promptitudinea de care au dat dovada și care a dus la promovarea examenelor de către mine. Mulțumesc frumos și domnului profesor Vasile, care a dat dovada de răbdare și care mi-a dat cele mai bune sfaturi de care eu personal o sa țin cont pe viitor. Mult succes în continuare!!

Cojocariu Antonia Mihaela si Stoica Ciprian Cosmin

Multumesc echipei Elit pentru îndrumare si in special instructorului Horia Birsan pentru răbdare si ajutor!Recomand cu încredere aceasta scoala de soferi!

Mulțumesc echipei Elit pentru buna instruire de care am avut parte atât la legislație cât si la orele de condus.Recomand acesta scoala de soferi.

Tordoir Ivan

Ma bucur foarte mult ca am dat de aceasta scoala de soferi. Recomand la toată lumea! O scoala serioasă,profesorii foarte competenti. Urez succes si celorlalți colegi ai mei.

Nistor Claudia

Consider ca scoala Elit este foarte buna si instructorul cu mare răbdare. Mulțumesc, Claudiu!

Manta Anca Ioana

Mulțumesc echipei Elit pentru îndrumare si in special instructorului meu, Horatiu Baltador pentru răbdare si sprijin!

Harhaciu Daniel

Multumesc echipei Elit pentru indrumare si in special instructorului meu Claudiu pentru rabdare si suport.

4 ianuarie 2024
Alexandru Maria Cristiana

Oameni excelent de respectuosi si rabdatori!

Sunt foarte fericita ca am ales acesta scoala de soferi, care m-a ajutat la promovarea probelor din prima incercare.

4 ianuarie 2024
Turean Daniel

Recomand cu mare drag,Scoala de soferi Elit!

31 decembrie 2023
Marinescu Stefan

Multumesc tuturor instructorilor de la Scoala de soferi Elit, deoarece de la toti am avut ceva de invatat.

22 decembrie 2023
Tavala Maria Adriana

Mulțumesc instructorilor mei pentru visul împlinit!

Elesei Laura

Mulțumesc Alin pentru toată răbdarea si Multimesc întregii echipe pentru ajutorul acordat. Sunteți geniali! Sa ne vedem in trafic!

Manolache Ana

Multumesc echipei Elit pentru indrumare si in special instructorului meu Birsan Alin pentru rabdare si suport.

Teusan Gabriel

O scoala buna care ajuta intr-adevar elevii, creându-le cele mai bune conditii!

Toate respectele mele instructorilor si personalului Elit.

Dumitrescu Bogdan

Multumesc echipei Elit pentru indrumare si rabdare in special domnului Horatiu Baltador.